Strefa treningu

Ujeżdzalnia zewnętrzna oświetlona

Ujeżdzalnia zewnętrzna oświetlona

Doskonałe podłoże do jazdy konnej o wymiarach 40x60m, nawadniane i równane, trybuny, żeby każdy jeździec mały czy duży mógł być wspierany i podziwiany przez swoich najbliższych. Idealne miejsce do rozgrywania zawodów o różnej randze, tych o przysłowiową pietruszkę, które niosą mnóstwo zabawy, ale i tych na poważnie, dających punkty do międzynarodowych konkursów.

Roundpen

Roundpen

Lonżownik niezbędny do pracy z ziemi a także przygotowywania młodych koni do pracy z jeźdźcem. Świetnie się sprawdzają do budowania relacji na każdym poziomie wytrenowania a także dają dodatkowe bezpieczeństwo młodym adeptom jazdy konnej na pierwszych jazdach.

Tor extreme

Tor extreme

Ekstremalny tor do treningów odwagi konia i jeźdźca, ruchome mostki, kałuże, kamienie, błoto, głębokie i wąskie przejścia, beczki, bramki farmerskie, przeszkody o jakichś nie śniliście do zabawy i pracy z koniem. Przechodź z nim w ręku albo z siodła, ubrudźcie się oboje i bądźcie odważni. Elementy o różnym stopniu trudności pozwalają się rozwijać i maksymalnie bawić. To taka nasza mała innowacja, która pozwoli na rozwijanie Extreme Trail w Polsce i organizację zawodów. Najfajniejsze jest to, że niezależnie czy jeździsz western czy klasycznie, rekreacyjnie czy zawodowo ten tor wzmocni Twoją relację z koniem, koń stanie się odważniejszy i lepiej wytrenowany, razem będziecie odkrywać coraz to nowsze przeszkody i sposoby ich pokonywania.